16-річна донька Олі Полякової зізналася, скільки заробляє у соцмережах

Рекламує купальники й косметику

Донька успішної української співачки Олі Полякової активно веде свої акаунти в Інстаграм та ТікТок, у неї зростає аудиторія, і дівчинка на цьому заробляє.

Маша Полякова зі своїми заробітками може обійтися без кишенькових грошей і фінансової допомоги від своєї мами.

На Інстаграм-акаунт доньки Олі Полякової підписано понад 176 тисяч фоловерів. На її сторінці є запис, куди звертатися з приводу реклами – для цього у неї окремий акаунт.

Раз у раз Маша Полякова рекламує у себе на сторінці то доставлення суші та швидкоїжі, то бренд купальників, то косметику, то салон краси.

Варто відзначити, що у порівнянні з минулим роком зросла не лише популярність дівчинки, а й ціни на рекламу. Наприклад, за сторіз у 2020 році донька Олі Полякової брала 600 гривень, а цього року вже 1500 гривень. Рекламний пост на сторінці Маші минулого року коштував 1600 гривень, а цього року – 2500.

Таким чином, за минулий місяць 16-річна донька успішної української співачки заробила понад 5 тисяч гривень, бо тільки на сторінці у неї було два рекламні пости, не кажучи вже про сторіз.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень