16-річна донька Олі Полякової зізналася, скільки заробляє у соцмережах

Рекламує купальники й косметику

Донька успішної української співачки Олі Полякової активно веде свої акаунти в Інстаграм та ТікТок, у неї зростає аудиторія, і дівчинка на цьому заробляє.

Маша Полякова зі своїми заробітками може обійтися без кишенькових грошей і фінансової допомоги від своєї мами.

На Інстаграм-акаунт доньки Олі Полякової підписано понад 176 тисяч фоловерів. На її сторінці є запис, куди звертатися з приводу реклами – для цього у неї окремий акаунт.

Раз у раз Маша Полякова рекламує у себе на сторінці то доставлення суші та швидкоїжі, то бренд купальників, то косметику, то салон краси.

Варто відзначити, що у порівнянні з минулим роком зросла не лише популярність дівчинки, а й ціни на рекламу. Наприклад, за сторіз у 2020 році донька Олі Полякової брала 600 гривень, а цього року вже 1500 гривень. Рекламний пост на сторінці Маші минулого року коштував 1600 гривень, а цього року – 2500.

Таким чином, за минулий місяць 16-річна донька успішної української співачки заробила понад 5 тисяч гривень, бо тільки на сторінці у неї було два рекламні пости, не кажучи вже про сторіз.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень