Діють на випередження: що зробили, щоб Рівне не опинилося у сміттєвому полоні (ФОТО)

Рівняни часто скаржаться на погану роботу підприємства

Три нові сміттєвози поповнили автопарк підприємства КАТП-1728. Техніка – це найбільша проблема підприємства, повідомили у Рівнераді.

Наприклад, це було дуже помітно у січні. Тоді через сильний снігопад техніка не впоралася з об’ємом прибирання. Під час пікових навантажень по 5-6 машин були одночасно в ремонті.

Тож тепер очищати місто від сміття будуть три новенькі автомобілі марки FORD.

Зараз автопарк підприємства поповнився трьома новими сміттєвозами. Вони покращеної якості, - говорить директор КАТП-1728 Сергій МАРЧУК.

 

Рівняни зможуть побачити нові сміттєвози на вулицях міста вже незабаром.

За словами Сергія Марчука, у Рівному встановили понад 100 нових контейнерів. А наступного року планують придбати сміттєвоз з функцією очищення контейнерів.

До слова, нові сміттєвози придбані виключно за кошти підприємства. Адже з 2020 року антимонопольний комітет забороняє будь-які дотації від міста. Тим самим усі витрати, амортизація, нова техніка закладаються в тариф.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень