«Богдани» заполонили майдан у Рівному (ФОТО)

Автобуси перевозитимуть учнів та дошкільнят

15 новеньких шкільних автобусів придбали для тергромад Рівненщини. З держбюджету на закупівлю транспортних засобів для опорних закладів надійшло близько 18 мільйонів. Цих коштів вистачило б на 11 автобусів, але завдяки співфінансуванню з ОТГ вдалося придбати більше.

Автобуси отримали ті тергромади, які найбільше їх потребували, говорить голова облдержадміністрації Віталій Коваль:

Основна вимога – оптимізація шкільної мережі й по потребі. Зараз ми зобов’язані забезпечити довезення усіх дітей, яким до навчальних закладів понад 2 км. Тож департамент освіти опрацював інформацію по тергромадах і визнали пріоритети. Сьогодні ми отримали 15 автобусів, вартість кожного – 1 млн 620 тисяч гривень з ПДВ.

Загалом за останні кілька років для школярів та дошкільнят Рівненщини придбали понад 250 автобусів. Щоб повністю забезпечити усі навчальні заклади транспортними засобами потрібно придбати ще 70.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень