В Укрзалізниці залишилося пального на 9 діб: обіцяють, що потяги не зупиняться

Цьогоріч вже двічі зупиняли потяги через це

В Укрзалізниці залишилося дизельного палива на 9 діб. Про це повідомили під час брифінгу за підсумками першого засідання Антикризового штабу.

Голова правління «Укрзалізниці» Олександр Камишін нагадав, що Укрзалізниця цьогоріч вже двічі зупинялася через відсутність дизельного палива, а наразі залишку в системі вистачить на 9 діб.

Ми працюємо з постачальниками палива за рамковою угодою, але є одна біда. Рамкова угода прив'язана до європейських індексів, і вони не завжди відіграють ту ситуацію, яка складається в Україні, – сказав Олександр Камишін.

За його словами, постачальникам УЗ не завжди вигідно постачати пальне за формульною ціною, прив'язаною до таких індексів. Відтак, вони спершу поставляють паливо «туди, де маржа вище, а потім УЗ».

Внаслідок цього нам дуже важко наразі вдається відтискати поставки палива у наших контрагентів, – зазначив тимчасовий очільник Укрзалізниці.

Олександр Камішин додав, що УЗ потребує рішення, яке б дозволило швидше закуповувати паливо, коли рівень знижується. Він переконаний у тому, що УЗ не допустить зупинки роботи через відсутність палива.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень