На Рівненщині поліцейські розшукали підлітка й повернули додому

Хлопець поїхав з дому на велосипеді й зник

Фото ілюстративне

На Рівненщині в селі Клевань поліція розшукала зниклого 15-річного хлопця. Його 53-річна мама звернулась за допомогою до правоохоронців.

Жінка повідомила, що хлопець поїхав з дому на велосипеді та досі не повернувся. Упродовж дня мати телефонувала йому — підліток не відповідав, а мобільний згодом вимкнувся, - повідомляє поліція Рівненської області

Спочатку жінка намагалася розшукати його самотужки. Коли їй це не вдалось, то зателефонувала на спецлінію 102.

До пошуків зниклого негайно взялися поліцейські офіцери Клеванської територіальної громади, ювенальні поліцейські Рівненського районного управління та слідчо-оперативна група відділення №1 Рівненського РУП, - йдеться в повідомлені. 

Орієнтовно за дві години поліцейські розшукали хлопця на одній із вулиць Клеваня та повернули додому.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень