У Рівному розшукують неповнолітнього

З вулиці Шухевича він не дійшов додому

Рівненські поліцейські розшукують Остапюка Максима Олександровича 2002 року народження. 16-річний хлопець 6 травня близько 18:30 повертався з вулиці Шухевича додому, однак досі місце його перебування невідоме. На вигляд хлопцю 17-18 років, зріст 176 см, худорлявої статури, волосся темно-русяве середньої довжини.

Був одягнений у зелену кофту, темно-сині спортивні штани, чорну кепку. При собі мав рюкзак світло-сірого кольору.

Усім, кому відомо будь-що про місце перебування хлопця, правоохоронці просять повідомити за номером 102.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень