Шмигаль пояснив нові правила для отримання субсидій

Нові норми запрацюють з 1 травня

Кабінет міністрів України змінив правила отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду.

Починаючи з травня отримувачі повинні будуть подати нову заявку на отримання. Заявки можна буде подавати протягом наступних п’яти місяців. Зробити це можна буде онлайн або поштою, - сказав він.

Також прем’єр зазначив, що зараз 92% отримують субсидії у грошовій формі.

З травня усі 100% будуть отримувати живими грошима, - повідомив прем’єр.

За словами Шмигаля, вводяться деякі нові правила до тих, кому субсидії призначатися не будуть.

Якщо ви маєте на депозитному рахунку в банках більше ніж 100 тисяч гривень, купуєте нову автівку, або валюту одноразово на суму більше 50 тисяч гривень, вам субсидію, звісно, не призначать, - сказав прем'єр.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень