Вийшла нова пісня гурту «Nirvana»

Її написав штучний інтелект

У мережі з'явився трек «Drowned in the Sun», який написав штучний інтелект Google Magenta у стилі гурту «Nirvana» спеціально для канадської організації «Over the Bridge».

Її  мета – нагадати про психічне здоров’я і психологічну підтримку завдяки музиці відомих музикантів, які померли молодими.

Організація «Over The Bridge» створила альбом у стилях музикантів з сумнозвісного «Клубу 27», куди увійшли Джимі Хендрікс, Джим Моррісон, Емі Вайнхаус, Курт Кобейн та ін. Таким чином «Over The Bridge» закликає людей з музичної індустрії вчасно отримувати необхідну психологічну підтримку, щоб вони могли продовжувати створювати музику ще довгі роки. Почути всі пісні можна тут.

А щодо композиції у стилі «Nirvana», то, щоб її написати, штучний інтелект опрацював близько 30 їхніх треків, вокал записав лідер групи «Nevermind» Ерік Хоган.

;amp

;amp

;amp

 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень