995 десятикілограмових ящиків розвантажили біля Рівненської ОДА (ФОТО)

На Рівненщину надійшла ще одна партія ігрових наборів Лего для першокласників.

Нагадаємо, у липні межах освітньої реформи «Нова українська школа» першокласникам області привезли понад 18 тисяч індивідуальних наборів «Шість цеглинок».

А сьогодні дві фури привезли  995 великих ігрових наборів на клас, каже начальник управління освіти і науки області Григорій Таргонський:

Ми отримали чергову партію наборів ЛЕГО на виконання меморандуму про співпрацю з ЛЕГОФУНДЕЙШН, який має Україна. Це другий транш, по одному великому набору на кожний клас, тут 10 кілограмів. Але буде ще одна партія – 400 наборів. І ми будемо доповнювати великі класи.

Конструктори LEGO вчителі першокласників використовують як дидактичний матеріал для впровадження методик ігрового та діяльнісного навчання, а також  для фізкультхвилинок. До слова, набори LEGO для школярів безкоштовні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень