99% точності: що вам потрібно в любовних стосунках

Пройдіть швидкий тест

Погляньте на кошенят, які зображені нижче, та скажіть, кому з них ви б дали притулок. Це дасть відповідь на питання, що ви шукаєте в любові.

Кішка №1: Пригода

Якщо ви вибрали чорну кішку, то швидше за все вам все одно, що думають інші. Ви прислухаєтеся лише до свого серця. Вам хочеться, щоб і ваш партнер міг порушувати правила. Тому ви шукаєте того, з ким можна відправитися в подорож по екзотичних місцях і хто ризикне зайнятися екстремальним видом спорту. Ви мрієте про стосунки, в яких не буде монотонності.

Кішка №2: Вірність

Ви ніжна людина, яка веде спокійне гармонійне життя. Ви так само як і ця кішка, добрі й ласкаві. Від своєї другої половинки ви вимагаєте вірності та відданості. Вам важливо, щоб партнер приділяв вам увагу і час, бо ваш ідеал – це людина, яка буде завжди поруч: серцем і душею. З таким партнером ви можете подолати будь-які перешкоди та будете по-справжньому щасливі.

Кішка №3: Чутливість

Ви – людина, якій небайдуже до того, що відбувається навколо. Вам хочеться, щоб ваша друга половинка була такою ж чуйною і співпереживала. Можливо, вам більше підійде партнер із сильнішим характером. Він буде вас доповнювати та приймати складні рішення. Поруч з вами він може бути та ніжним, і пристрасним. Він не боїться висловлювати свої почуття та емоції, але знає, коли їх варто притримати.

Кішка №4: Свобода

Ви незалежна людина, яка знає переваги самотності та не боїться залишитися без другої половинки. Ви починаєте стосунки лише тоді, коли впевнені, що знайшли «свою» людину. Втім, навіть якщо це сталося, вам все одно хочеться трохи простору і свободи. Ідеальний партнер – це той, хто не залежить від вас.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень