85 учасників АТО отримали землю на Рівненщині

Також затверджено 12 проектів землеустрою для рівненських захисників Вітчизни

Загалом із червня минулого року на Рівненщині надано 1838 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею понад 251 гектар. Найбільше учасники АТО планують використовувати землю під будівництво – 1094 ділянки, а також для ведення садівництва – 630 наділів і 114 – для ведення особистого господарства.

Усього із заявами про отримання земельної ділянки до територіальних органів землевпорядної служби та органів місцевого самоврядування області звернулося 3555 захисників Вітчизни. Найбільше бажання отримати земельні ділянки учасники АТО виявили у м. Рівному – 1201, Рівненському – 633, Здолбунівському – 254 та Костопільському – 164 районах. Про це повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень