«8 із 10 гинуть зараз на Сході через відсутність важкої зброї, якої нам не дав Захід», - Берлінська (ВІДЕО)

Яніна – не чекала: «Якби ми мали таку зброю, ЗСУ звільнили б Маріуполь за лічені дні»

Яніна Соколова -- ліворуч

Несподіване інтерв’ю вийшло на «5 каналі» у програмі «Рандеву».

Відома своїми антизеленськими поглядами Яніна Соколова явно не чекала, що гостя її програми – волонтерка Марія Берлінська , яка часто їздить до США, виступить з такими чіткими критичними заявами у бік Заходу і не підтримає наративів, спрямованих на дискредитацію ЗСУ та влади в плані «розкрадання поставок зброї», «незамінованого Чонгару», «Здачі Маріуполя та Херсона» тощо.

Марія Берлінська багато часу проводить в США переконуючи тамтешніх політиків -- виділяти необхідну зброю для України

Власне, почалася розмова з байки Швеця про крадіжки гуманітарної допомоги, турнікетів, броніків, амуніції і т.п. що їх Соколова подала як «крадіжку зброї» засвідчену, начебто, й певним військовим експертом з Америки.

Берлінська ж, яка є представницею другого за розмірами благодійного фонду в Україні, зразу взяла бика за роги:

- Пора перестати наївно думати, що все, що нам кажуть іноземці є правдою та незаперечною істиною.

 

На заході теж живуть люди, вони багато чого просто не знають та не розуміють. Або відстоюють якусь свою політичну лінію, бо їм це так вигідно.

Натисніть плей для перегляду самої розмови між Соколовою та Берлінською

Далі Берлінська визнала, що у Львові дійсно трапляються періодично певні затримки, але загалом постачання саме зброї йде доволі ритмічно – наскільки це може бути можливим, коли у нас всі порти заблоковано, залізничні вузли атакуються ракетами та авіаударами, а на дорогах всі вантажі безконечно перевіряють на блокпостах.

Проблема в іншому:

- У нас сьогодні 8 із 10 бійців на фронті гинуть саме тому, що Захід   не надав нам важкого озброєння, про яке ми вже просимо невідомо скільки.

 

Нам потрібна далекобійна артилерія, дрони та системи залпового вогню, які б дозволяли нашим військам бити ворога з великої відстані, не допускаючи з ним прямих зіткнень.

Марія в зоні АТО

Далі Берлінська зняла всі питання щодо «не замінування Чонгару» та пояснила чому не має змоги – без належного важкого озброєння – деблокувати Маріуполь.

Проте, чи не найголовнішою її тезою стало:

«Україна сьогодні – головний дорослий у сучасному світі»

Мається на увазі, що саме український народ поводиться сьогодні як дорослий, який захищає нині весь світ від того, чого цей світ інфантильно – боїться.

- Це дуже важлива теза, бо ми не маємо запобігати перед заходом та розсипатися перед ним у вдячності. Так, ми вдячні. Але не треба забувати, що саме ми сьогодні і рятуємо – Захід. І захищаємо його.

І саме Україна знає – що їй потрібно для перемоги. А Захід має нам все таке необхідне озброєння – дати.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень