![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Яніна – не чекала: «Якби ми мали таку зброю, ЗСУ звільнили б Маріуполь за лічені дні»
Несподіване інтерв’ю вийшло на «5 каналі» у програмі «Рандеву».
Відома своїми антизеленськими поглядами Яніна Соколова явно не чекала, що гостя її програми – волонтерка Марія Берлінська , яка часто їздить до США, виступить з такими чіткими критичними заявами у бік Заходу і не підтримає наративів, спрямованих на дискредитацію ЗСУ та влади в плані «розкрадання поставок зброї», «незамінованого Чонгару», «Здачі Маріуполя та Херсона» тощо.
Власне, почалася розмова з байки Швеця про крадіжки гуманітарної допомоги, турнікетів, броніків, амуніції і т.п. що їх Соколова подала як «крадіжку зброї» засвідчену, начебто, й певним військовим експертом з Америки.
Берлінська ж, яка є представницею другого за розмірами благодійного фонду в Україні, зразу взяла бика за роги:
- Пора перестати наївно думати, що все, що нам кажуть іноземці є правдою та незаперечною істиною.
На заході теж живуть люди, вони багато чого просто не знають та не розуміють. Або відстоюють якусь свою політичну лінію, бо їм це так вигідно.
Далі Берлінська визнала, що у Львові дійсно трапляються періодично певні затримки, але загалом постачання саме зброї йде доволі ритмічно – наскільки це може бути можливим, коли у нас всі порти заблоковано, залізничні вузли атакуються ракетами та авіаударами, а на дорогах всі вантажі безконечно перевіряють на блокпостах.
Проблема в іншому:
- У нас сьогодні 8 із 10 бійців на фронті гинуть саме тому, що Захід не надав нам важкого озброєння, про яке ми вже просимо невідомо скільки.
Нам потрібна далекобійна артилерія, дрони та системи залпового вогню, які б дозволяли нашим військам бити ворога з великої відстані, не допускаючи з ним прямих зіткнень.
Далі Берлінська зняла всі питання щодо «не замінування Чонгару» та пояснила чому не має змоги – без належного важкого озброєння – деблокувати Маріуполь.
Проте, чи не найголовнішою її тезою стало:
Мається на увазі, що саме український народ поводиться сьогодні як дорослий, який захищає нині весь світ від того, чого цей світ інфантильно – боїться.
- Це дуже важлива теза, бо ми не маємо запобігати перед заходом та розсипатися перед ним у вдячності. Так, ми вдячні. Але не треба забувати, що саме ми сьогодні і рятуємо – Захід. І захищаємо його.
І саме Україна знає – що їй потрібно для перемоги. А Захід має нам все таке необхідне озброєння – дати.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Ви точно дарували це чоловікам! Але це поганий знак
Співачку Руслану звинуватили у прикритті злочинного угруповання
У Рівному розшукують 23-річного сина Султана (ФОТО)
Гордон очолив рейтинг найпопулярніших блогерів в Україні: хто ще потрапив у ТОП-20
«Корнинський стрілок» перевдягається й шмаляє із двох рук по-македонськи? (ВІДЕО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК