Співачку Руслану звинуватили у прикритті злочинного угруповання

Троє за одну справу?

Фото зі сторінки Яніни Соколової
Фото зі сторінки Яніни Соколової

Про те, що Руслана Лижичко співпрацює зі злочинним угрупованням, яке «вкрало 100 млн доларів з кишень роялті українських музикантів», на своїй сторінці у Facebook заявила відома ведуча Яніна Соколова.

- Ніколи не думала, що таке скажу.

 

Я виросла на її піснях, розділяла її сльози під час майдану  і навіть згодом закрила очі на чутки про її співпрацю з олігархами.

 

Але зараз справи у співачки Руслани напевно кепські з грошима, бо як інакше пояснити, що Руслана стала ширмою злочинного угруповання двох маргінальних босів , які за останні 10 років вкрали 100 млн доларів з кишень роялті українських музикантів, – йдеться у повідомленні.

Яніна Соколова

За словами Яніни Соколової, Руслана ходила на українські канали, де виступала за недопущення ухвалення закону №5572.

- Якщо закон ухвалять, то кожен музикант буде отримувати стільки роялті за власні пісні, скільки заробив. Написав 10 хітів на місяць, які розривають радіо і ресторани, отримуєш відповідно. Не написав нічого путнього за останні десять років як Руслана, отримуєш менші гроші за старі хіти.

 

Все чесно. А головне гроші розподіляються авторами, а не випадковими бізнесменами, які дають «на лапу» Русланам копійки, бо хоч щось, а в решти крадуть, бо система розподілення до сьогодні працювала підкилимно, – написала Яніна Соколова та додала фотоколаж, на якому Руслана Лижичко, а позаду неї Олександр Нікін та Олег Долинський.

Першого раніше затримали на хабарі у готелі «Київ» біля Верховної Ради.  

- Він намагався дати хабар у 100 тис. $ депутату від слуг Санченку, щоб закон №5572 не був ухвалений. Не вийшло.

 

Другий – бізнес-партнер Нікіна. Того, що хабар давав. 

 

Всі троє: Руслана, Нікін, Долинський – партнери злочинного угруповування, – переконана Яніна Соколова. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень