7 ідей красивого манікюру, який можна носити тижнями (ФОТО)

Просто і красиво

Пропонуємо дизайни, з якими навіть нігті, що відросли, все одно будуть виглядати доглянуто.

Адже інколи, а особливо під час карантину, освіжити манікюр зовсім ніколи.

А нігті відростають так швидко, що ніяких лаків не напасешся! Ця добірка як раз для таких випадків, інформує Ukr.Media.

Нерівний дизайн

Як ми вже зрозуміли, у відрослому манікюрі головне — відволікти увагу від проблемної зони. Рваний манікюр або дизайн на половину нігтя — суперідея! Використовуємо прозорий лак для основи, а верхню половину фарбуємо в трендовий молочний колір і додаємо по-весняному свіжий, трав'янисто-ягідний малюнок. Виглядає доглянуто і смачно.

Малюнок та розкидана фольга 

Малюнки на нігтях в цьому сезоні нікуди не поділися, так і фольга все ще у тренді (Новий рік нас ніяк не відпустить). Але для того, щоб манікюр послужив довше, малюємо деталі на нюдовому або прозорому матовому покритті у творчому безладді. Тоді через тиждень або навіть два з боку не буде до кінця зрозуміло: це нігті відросли або такий задум майстра?

Кольоровий френч

Френч — універсальний манікюр. Підходить для будь-якого випадку, може бути класичним або оригінальним, виглядає на нігтях доглянуто навіть через тиждень після нанесення. Яскрава лінія посмішки відверне погляд від відрослої частини.

Кольорова половина

Один з найбільш вдалих варіантів нейл-дизайну, який добре виглядає на відрослих нігтях. Тут ви не обмежені у виборі кольорів, а також варіантах топового покриття. Можна виконати дизайн одним кольором на «голі» нігті або поєднати декілька відтінків.

Димчаста смуга

Лінії в будь-якому варіанті — тренд цього сезону. Варіант ось такої лінії, що нагадує імітацію мармуру, одне з оригінальних втілень цього тренду. Чим далі ви намалюєте лінії від кутикули, тим органічніше манікюр виглядатиме, коли нігтики відростуть.

Бічний френч

Кращий спосіб замаскувати відрослий ніготь — зовсім не виділяти його кольором і перенести акцент на іншу сторону. У цьому разі натуральна база і бічний френч — ідеальне рішення. Навіть через тиждень оточення буде звертати увагу на яскраві смуги збоку (особливо, якщо вони контрастні), а не на корінь нігтя.

Хмарний дизайн

Ніжне поєднання базового нюду і блакитно-білих переходів — найпопулярніший хмарний дизайн. Романтичний малюнок виглядає скромно і мрійливо, а коли нігтики відростуть, пара міліметрів не зіпсує загального виду.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень