75-річчя заснування УПА «Поліська Січ» відзначать на державному рівні

Принаймні, з такою пропозицією до Президента, Уряду та голови Верховної Ради звернулася президія Рівненської обласної ради

Сімдесят п`яту річницю заснування Української повстанської армії «Поліська Січ» отаманом Тарасом Бульбою-Боровцем, що припадає на середину червня, відзначатимуть на державному рівні. Принаймні, з такою пропозицією до Президента, уряду та голови Верховної Ради звернулася президія Рівненської обласної ради. Голова облради Володимир Ковальчук очікує, що на заходи, приурочені до річниці, вдасться залучити кошти Міністерства молоді та спорту:

 

 

- Хочемо зібрати таборування в Рокитнівському і Сарненському районах, встановити меморіальні дошки. Це буде за фінансування Міністерства молоді та спорту, їм на поточний рік передбачається 10 мільйонів гривень на фінансування різних проектів. Цей відділ курує наш земляк Микола Ляхович. Ми з ним говорили, ми подали цей проект і сподіваємося, що виграємо його, тому що подвиг Тарас Бульби-Боровця і УПА неоціненний в історії і встановленні нашої державності.

 

Окрім цих заходів, планується проведення семінару у Рокитнівському районі, на які запрошені гості з Харківської, Полтавської, Волинської, Хмельницької та Тернопільської областей. А у Рівному планують встановити пам’ятник Тарасу Бульбі-Боровцю на вулиці Директорії. Зі слів Володимира Ковальчука, допомогти у співфінансуванні меморіалу вже погодився міський голова Рівного.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень