7 шкіл Рівного більше не набиратимуть 10-й і 11-й класи

Відома причина

Сім ліцеїв Рівного змінять назву, тепер вони стануть гімназіями. Зміни чекають на ліцеї №3, 5, 6, 14, 17, 20 та 24. Це питання завтра розглянуть депутати Рівнеради на засіданні сесії.

Причиною перейменування є недостатня кількість школярів. Вказані заклади цього року не наберуть достатньої кількості учнів 10-го та 11-го класів. Тож, відповідно до закону про освіту, вони мають змінити статус, пояснив Радіо Трек заступник начальника міського управління освіти Василь Харковець.

Наразі спеціалісти вивчають питання, на скільки зменшилася кількість школярів. Цифра буде відома після вступної кампанії. Хоча вже попередньо відомо, що більшість 9-тикласників планують продовжити навчання у закладах професійної освіти.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень