6-місячне дитя замерзало і плакало від голоду. Його врятувала сестричка (ФОТО/ВІДЕО)

Батько залишив дітей самих і пішов «кудись у гості»

У Сумах 20 січня батько покинув двох своїх дітей вдома. Старша дитина – 6-річна дівчинка – самостійно подзвонила у поліцію та повідомила, що їм дуже холодно та вони голодні. Коли патрульні приїхали у домівку, то були шоковані від побаченого, пише 24tv.ua.

Поліція телефоном продовжувала спілкуватися з дитиною, аби зрозуміти, де саме розташований будинок, у якому зачинені діти.

Згодом поліція відшукала квартиру.

Дівчинка була дуже наляканою, але пояснила, що викликати поліцію її навчили у школі. З її слів, батько пішов «до когось у гості».

У квартирі також перебувала менша дитина – 6-місячна дівчинка.  Її тільце було дуже холодним, як з’ясували згодом медики, температура тіла дитини становила 34,9 градуса. Поліція констатує, що малеча не мала сил навіть на сильний плач.

 

Патрульна пригорнула дитину до себе й намагалася відігріти її до приїзду медиків.

Старша дівчинка сказала, що за весь день вони нічого не їли.

Поліція знайшла у будинку записку з номером телефону батька. Правоохоронці одразу почали телефонувати йому, аби зрозуміти, куди той пішов. Спершу чоловік запевняв, що діти перебувають разом із ним. Коли йому розповіли, що у будинок прибув екіпаж патрульних, батько одразу повернувся додому.

Чоловік був нетверезим. Медики госпіталізували дівчаток з ознаками переохолодження. Свій вчинок батько уже пояснював у Сумському районному управлінні поліції.

Матеріали 24tv.ua

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Більше оголошень