6500 грн «єПідтримки»: скільки українців повернули помилково отримані гроші

Бюджетники, які не мали права на виплату

Близько 4,5 тисячі українців вже повернули державі помилково нараховані по 6,5 тисячі гривень у рамках державної програми «єПідтримка».

Аби повернути помилково виплачені кошти, Міністерство економіки провело додаткову верифікацію Реєстру отримувачів фінансової допомоги від держави у рамках програми «єПідтримка».

Підтверджено рекомендації першочергової верифікації щодо отримання допомоги 14 038 працівниками бюджетних установ. Станом на 4 листопада забезпеченя повернення коштів від 4466 одержувачів. Робота триває, — розповіли у відомстві.

Головним чином кошти повернули працівники бюджетних установ, які відповідно до закону не мали претендувати на виплати. Скільки триватиме процес верифікації даних для повного повернення коштів - поки невідомо.

Відомо, що українцям помилково виплатили 166 мільйонів гривень. За допомогою у 6500 грн звернулися 25 тисяч осіб, які не мали права її отримувати.

Джерело: Суспільне

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень