60 діб кілька сіл на Рівненщині «сидітимуть» на карантині

Подвійні обмеження: через ковід і через сказ

У Семидубській громаді оголосили карантин через сказ у домашнього кота. Про це повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на сайт Дубенської райдержадміністрації.

У зв'язку з виявленням випадку сказу на Дубенщині ще 23 березня скликали комісію з Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

 - На засіданні підтвердили випадок сказу в домашнього кота у селі Семидуби. Днями кіт захворів, господиня його лікувала, та все ж тварина померла.

 

Власниця запідозрила у тварини сказ та звернулася до фахівців ветеринарної служби, якими й було підтверджено хворобу.

 

Рішенням комісії від 23.03.2021 року в селі Семидуби введено карантин на 60 діб.  До загрозливої зони також потрапляють села в радіусі 10 км, - йдеться у повідомленні пресслужби районної адміністрації.

До зняття карантинних обмежень у карантинній зоні забороняється: проведення заходів із залученням тварин, вивезення за межі вказаних вище зон собак, котів і диких тварин.

Фахівці ветеринарної служби здійснюватимуть щоденний подвірний обхід та проводитимуть щеплення від сказу для котів і собак.

В мисливських угіддях забороняється проведення промислового та ліцензійного відстрілу диких тварин.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

 

 

 

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень