600 могил для жертв коронавірусу викопали у Дніпрі. А в Рівному?

Дніпро також закупило 1000 щільних поліетиленових пакетів для пакування тіл покійних

У Дніпрі на кладовищі викопали 600 могил для поховання можливих жертв коронавірусу. Про це повідомив мер Дніпра Борис Філатов на своїй сторінці у Facebook.

Borys Filatov 10 год 

Для тех, кому не доходит. Мы готовимся к худшему.

На территории городских кладбищ выкопано не 400, а уже 600 могил под возможное захоронение умерших от коронавируса.

Для хранения тел закуплена тысяча плотных пластиковых мешков.

А в Івано-Франківську виділили на кладовищі окреме місце для поховання померлих від коронавірусу.

Директор КП «Спецкомбінат-ритуальна служба» Микола Володько розповів, чи готуються до таких можливих наслідків пандемії у Рівному:  

Могили заздалегідь не копаємо. Адже за християнським звичаєм могилу копають у день поховання. Та й можуть бути атмосферні опади і в могилу потрапить вода, розмиє її, якщо викопати заздалегідь.

 

Не відводимо й окремих спеціальних місць для поховання померлих від коронавірусу. Рішення про таке може прийняти хіба Міністерство охорони здоров’я, а не я. Але цей вірус - не настільки страшний, як, приміром, чума, холера, сибірська язва. То й рекомендацій чи наказу ховати окремо у  спеціальних місцях кладовищ – нема.

Втім, за словами Миколи Володька, у випадках поховання померлих від коронавірусу могили дезінфікуватимуть розчином хлорного вапна.

Що стосується пакетів для поховання, то, каже директор Спецкомбінату, вони потрібні медзакладам. Адже звідти видають тіла померлих від недуги. І ховати їх передбачено у закритих домовинах.  

«Спецкомбінат-ритуальна служба» використовує пакети для пакування тіл лише при транспортуванні їх у морг спецбригадою з місця ДТП, утоплення, повішення тощо.

Не доводиться підприємству і додатково нині дбати про захист працівників спецбригади. Адже, запевнив Микола Володько, у них не тільки зараз, а й завжди раніше дезінфікували транспорт після кожного рейсу і в кінці зміни. Також у працівників є рукавиці, спецодяг, дезінфікувальні засоби.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень