600 могил для жертв коронавірусу викопали у Дніпрі. А в Рівному?

Дніпро також закупило 1000 щільних поліетиленових пакетів для пакування тіл покійних

У Дніпрі на кладовищі викопали 600 могил для поховання можливих жертв коронавірусу. Про це повідомив мер Дніпра Борис Філатов на своїй сторінці у Facebook.

Borys Filatov 10 год 

Для тех, кому не доходит. Мы готовимся к худшему.

На территории городских кладбищ выкопано не 400, а уже 600 могил под возможное захоронение умерших от коронавируса.

Для хранения тел закуплена тысяча плотных пластиковых мешков.

А в Івано-Франківську виділили на кладовищі окреме місце для поховання померлих від коронавірусу.

Директор КП «Спецкомбінат-ритуальна служба» Микола Володько розповів, чи готуються до таких можливих наслідків пандемії у Рівному:  

Могили заздалегідь не копаємо. Адже за християнським звичаєм могилу копають у день поховання. Та й можуть бути атмосферні опади і в могилу потрапить вода, розмиє її, якщо викопати заздалегідь.

 

Не відводимо й окремих спеціальних місць для поховання померлих від коронавірусу. Рішення про таке може прийняти хіба Міністерство охорони здоров’я, а не я. Але цей вірус - не настільки страшний, як, приміром, чума, холера, сибірська язва. То й рекомендацій чи наказу ховати окремо у  спеціальних місцях кладовищ – нема.

Втім, за словами Миколи Володька, у випадках поховання померлих від коронавірусу могили дезінфікуватимуть розчином хлорного вапна.

Що стосується пакетів для поховання, то, каже директор Спецкомбінату, вони потрібні медзакладам. Адже звідти видають тіла померлих від недуги. І ховати їх передбачено у закритих домовинах.  

«Спецкомбінат-ритуальна служба» використовує пакети для пакування тіл лише при транспортуванні їх у морг спецбригадою з місця ДТП, утоплення, повішення тощо.

Не доводиться підприємству і додатково нині дбати про захист працівників спецбригади. Адже, запевнив Микола Володько, у них не тільки зараз, а й завжди раніше дезінфікували транспорт після кожного рейсу і в кінці зміни. Також у працівників є рукавиці, спецодяг, дезінфікувальні засоби.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень