«Можливо, вірус давно серед нас», – мама дівчинки, яка першою захворіла на коронавірус на Волині (ФОТО)

Де могло 7-річне дитя схопити Сovid-19? Чому вся решта родини – здорова?

[media=176327]

25 березня на Волині підтвердили перший випадок коронавірусу. Захворіла дитина із Луцького району.

Днями мама публічно розповіла все, що їм довелося пережити у себе на ФБ.

Друкуємо допис пані Світлани без змін:

«НАКИПІЛО !!! НЕМАЄ СИЛИ МОВЧАТИ !!!
Найстрашніший вірус – це людська агресія та байдужість»

Історія така: 18 березня проснувшись вранці, моя доня почала покашлювати.

Мене одразу насторожило те, що звідки взявся цей кашель, якщо днів 4 до того вона ніде не гуляла (саме тоді, якщо пам'ятаєте, похолодало і зима нагадала про себе).

Незважаючи на кашель дитина увесь час була активна і не скаржилась на самопочуття, проте уже близько сьомої години вечора помірявши температуру, ми побачили 38.4 і зрозуміли, щось тут уже не те.

Давши жарознижуючий препарат, через годину температура спала, доня знову поводила себе активно. Ніч пройшла спокійно. Наступного дня ми в телефонному режимі проконсультувались з лікарем і отримали настанови, що робити.

Протягом дня температура 36.6-37.2-37.4, дитина активна, не скаржиться, лише кашель.

Десь з 17 до 20, знову піднімається температура 38.2, наші дії такі ж, збили температуру, спостерігаємо. (дитина активна, ніяких ознак хвороби немає, лише сухий кашель, схожий на подразливий, коли щось лоскоче в горлі.

П'ятниця, 20 березня, близько 17:00, температура 38.5, викликаю швидку. Приїхали, послухали, сказали, що дихання чисте, температура як завжди, за годину-півтори спала, ніч спокійно.[media=176325]Тести на covid-19!

Ще з п'ятниці, ми почали цікавитись тестами, де можна зробити, де можна придбати, але зіткнулись з тим, що ніде і практично ніяк, так як їх немає, а якщо і є то невідомо де.

Ще одна з причин чому нам відмовляли (коли ми по телефону запитували про тести), тому що як запевнили нас ми не в зоні ризику так як, не були за кордоном, не спілкуватись з тими хто приїхав з країн з епідемією, не були в контакті з інфікованими.

21-22 березня (а це субота та неділя) минули так, як і попередні дні: кашель, температура впродовж дня 36-37.5, під вечір 38, ніч спокійно.[media=176320]

На понеділок домовились з сімейним лікарем про прийом, далі лікар оглянула, я розповіла, що тато наш 17 березня повернувся зі столиці, і всі підозри вказували на те, що саме він міг інфікувати доньку, і можливо у нас covid-19.

Зробили тест донечці та чоловіку, результати: у доньки позитивний, у чоловіка негативний.


З вівторка, а це з 24 березня, температура доньки вдень і ввечері в межах норми, 36.6-36.7.


В середу коли офіційно оголосили результати і весь інтернет заполонили пости про наш випадок, я була приголомшена поведінкою людей.

Я не засуджую і не звинувачую нікого, просто хочу сказати одне: в будь якій ситуації залишайтеся людьми.

Я вдячна кожному, хто не злякався, кожному хто підтримав і допомагав, це неймовірно підбадьорює і дає сили.

Нашій сім'ї випав такий шлях, і я хочу донести до кожного з вас – не будьте байдужі, адже ви самі не знаєте, що на вас чекає і де саме.

В нашому випадку у чоловіка, в мене та півторарічного нашого синочка вірус не виявлено, залишається лише здогадуватися звідки дівчинка в сім років підхопила таку небезпеку!?


А можливо вірус давно серед нас?!

Ніколи не опускайте руки, не здавайтеся і не втрачайте людяність.

Небезпека не видима і як бачите, симптоми схожі на звичайне ГРВІ.

Дуже хочу, щоб правда відкрилась, звідки донечка могла принести це.


Якби в понеділок ми не звернулись до лікаря і не зробили тест, у вівторок вже температури не було, кашель перейшов у вологий, висновок, ніхто нічого і не зрозумів би.

Бережіть свої сім'ї, бережіть себе, дітей, батьків, дідусів і бабусь, бережіть кожного, самоізолюйтеся, перевіряйтесь, адже якщо для когось це як ГРВІ, то для когось може бути смертельно небезпечно.

Будьте обережні, бережіть кожного, разом – ми сила і все подолаємо.

Будьте здорові.


Розкажіть своїм друзям і знайомим, і зрозумійте, що без медичної допомоги, без тесту, ми самостійно не відрізнимо вірус.


Будьте обережні і не судіть інших.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень