6 вересня звільнили директорку РОЛІ: Причини і хто очолюватиме заклад далі (ФОТО)

Кілька років тому директорці присудили премію Верховної Ради України

Директорка РОЛІ Наталія Сосюк

Вчора звільнили і видали трудову книжку, а сьогодні знову призначили на посаду. Напередодні на сайті Рівненської обласної ради з’явилося розпорядження голови щодо звільнення Наталії Сосюк, яка вже тривалий час очолює Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат.

Причиною звільнення стало закінчення контракту.

У розпорядженні йшлося про таке: 

  1. Звільнити СОСЮК Наталією Володимирівну з посади директора Обласного наукового ліцею в м.Рівне Рівненської обласної ради в зв’язку із закінченням терміну дії контракту 07 вересня 2022 року відповідно до пункту 2 статті 36 Кодексу законів про працю України.
  2. Адміністрації Обласного наукового ліцею в м.Рівне Рівненської обласної ради в установленому порядку забезпечити проведення розрахунку з
    Сосюк Н.В. (з наданням письмового повідомлення про нараховані та виплачені суми згідно із статтею 116 Кодексу законів про працю України) та видачу їй трудової книжки в день звільнення.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Зради немає

Вже сьогодні, 7 вересня, близько 10 години на сайті облради з’явилося нове розпорядження. Відповідно до нього Наталія Сосюк й надалі продовжуватиме працювати на посаді.

До кінця воєнного стану вона буде директоркою, а не виконувачкою обов’язків.

Новий конкурс на посаду очільника РОЛІ проведуть лише після закінчення воєнного стану, але не пізніше, ніж через 6 місяців.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень