6 вересня звільнили директорку РОЛІ: Причини і хто очолюватиме заклад далі (ФОТО)

Кілька років тому директорці присудили премію Верховної Ради України

Директорка РОЛІ Наталія Сосюк

Вчора звільнили і видали трудову книжку, а сьогодні знову призначили на посаду. Напередодні на сайті Рівненської обласної ради з’явилося розпорядження голови щодо звільнення Наталії Сосюк, яка вже тривалий час очолює Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат.

Причиною звільнення стало закінчення контракту.

У розпорядженні йшлося про таке: 

  1. Звільнити СОСЮК Наталією Володимирівну з посади директора Обласного наукового ліцею в м.Рівне Рівненської обласної ради в зв’язку із закінченням терміну дії контракту 07 вересня 2022 року відповідно до пункту 2 статті 36 Кодексу законів про працю України.
  2. Адміністрації Обласного наукового ліцею в м.Рівне Рівненської обласної ради в установленому порядку забезпечити проведення розрахунку з
    Сосюк Н.В. (з наданням письмового повідомлення про нараховані та виплачені суми згідно із статтею 116 Кодексу законів про працю України) та видачу їй трудової книжки в день звільнення.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Зради немає

Вже сьогодні, 7 вересня, близько 10 години на сайті облради з’явилося нове розпорядження. Відповідно до нього Наталія Сосюк й надалі продовжуватиме працювати на посаді.

До кінця воєнного стану вона буде директоркою, а не виконувачкою обов’язків.

Новий конкурс на посаду очільника РОЛІ проведуть лише після закінчення воєнного стану, але не пізніше, ніж через 6 місяців.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень