Через недопалки на Рівненщині сталися пожежі: горіло майже 2 га сухостою

У тому числі сталося займання й у лісовому масиві

6 пожеж на відкритих територіях ліквідували цих вихідних на Рівненщині. Одна з них сталася у лісовому масиві у Вараському районі.

Загальна площа загорянь становить майже 2 гектари. Рятувальники оперативно ліквідували пожежі, обійшлося без потерпілих.

Однією з причин пожеж рятувальники називають порушення правил пожежної безпеки, зокрема, зафіксували випадки загорянь через недопалки.

Надзвичайники закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах, адже, особливо у періоди спеки, займання може поширитися на величезні площі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олена Швидка

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень