Стали відомі перші наслідки негоди на Рівненщині: майже 100 сіл лишилися без світла і розпочалася пожежа (ВІДЕО)

Енергетики працюють над відновленням електропостачання

72 населені пункти Рівненщини знеструмлені повністю і 7 частково внаслідок сьогоднішньої негоди. Ця інформація станом на 18:00.

Постраждали Дубенський, Рівненський та Вараський райони.

Найбільше знеструмлень – 39, у колишньому Млинівському районі.

 

У ці хвилини енергетики працюють над відновленням світла.

Мешканців області закликають не нехтувати правилами безпеки, не підходити до ліній електропередач та не намагатися самостійно відновити електропостачання.

Про випадки обриву ліній повідомляйте до колцентру Рівнеобленерго:

  • 067 620-44-11,
  • 050 490-44-11,
  • 0362 69-42-98 та 69-42-79.

Окрім перебоїв з електропостачанням, внаслідок обриву проводів почалася пожежа у Рівному.  Про це повідомили у соцмережах.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень