5 інтимних речей, які зміцнять ваші стосунки

Любов — це не тільки секс

Коли ми говоримо про близькість, то часто перше, що приходить спадає на думку, — тілесний контакт. Але насправді у світі є більш інтимні речі. Зокрема, такі:

1. Спіть, обійнявши один одного

Кажуть, що по позі, в якій спить чоловік і жінка, можна сказати, які в них стосунки. В цьому є частка правди. Психологи стверджують, що, коли чоловік спить, обійнявши жінку, це вказує на те, що у стосунках все в порядку, романтична фаза триває. Вам затишно і комфортно разом, а це значить більше, ніж хвилинні задоволення.

2. Піклуйтеся про партнера, коли він хворий

Людину легко любити, коли вона здорова, бадьора і весела. Але, коли ваша кохана людина хвора, з нею буває нелегко. Тут слід пам’ятати, що в цей момент потрібно максимально підтримати свого партнера, щоб він відчув, що дійсно вам дорогий.

3. Розкажіть один одному про дитинство

Напевно, у вас є такий момент з дитинства, про який ви не готові нікому розповідати. Але, якщо ви знайшли свою людину, варто відкритися. Таємниці дитинства — ті інтимні секрети, які ми розкриваємо тільки найближчим. Після цього ви точно станете ближчими.

4. Поїдьте у подорож

Сутність людини ніколи не відкривається так, як під час подорожі. Ви зможете побачити всі сильні та слабкі сторони партнера у непередбачених обставинах. Тоді, разом взявшись за руку, ви здолаєте всі труднощі. Що може бути більш відвертим у стосунках?

5. Слухайте музику разом

Ніщо так не зближує, як один плеєр на двох. Створіть плейлист з вашими улюбленими піснями і слухайте разом. Діліться враженнями. Це дійсно робить стосунки міцнішими.

Повідомляє - Затишок

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень