5 інтимних речей, які зміцнять ваші стосунки

Любов — це не тільки секс

Коли ми говоримо про близькість, то часто перше, що приходить спадає на думку, — тілесний контакт. Але насправді у світі є більш інтимні речі. Зокрема, такі:

1. Спіть, обійнявши один одного

Кажуть, що по позі, в якій спить чоловік і жінка, можна сказати, які в них стосунки. В цьому є частка правди. Психологи стверджують, що, коли чоловік спить, обійнявши жінку, це вказує на те, що у стосунках все в порядку, романтична фаза триває. Вам затишно і комфортно разом, а це значить більше, ніж хвилинні задоволення.

2. Піклуйтеся про партнера, коли він хворий

Людину легко любити, коли вона здорова, бадьора і весела. Але, коли ваша кохана людина хвора, з нею буває нелегко. Тут слід пам’ятати, що в цей момент потрібно максимально підтримати свого партнера, щоб він відчув, що дійсно вам дорогий.

3. Розкажіть один одному про дитинство

Напевно, у вас є такий момент з дитинства, про який ви не готові нікому розповідати. Але, якщо ви знайшли свою людину, варто відкритися. Таємниці дитинства — ті інтимні секрети, які ми розкриваємо тільки найближчим. Після цього ви точно станете ближчими.

4. Поїдьте у подорож

Сутність людини ніколи не відкривається так, як під час подорожі. Ви зможете побачити всі сильні та слабкі сторони партнера у непередбачених обставинах. Тоді, разом взявшись за руку, ви здолаєте всі труднощі. Що може бути більш відвертим у стосунках?

5. Слухайте музику разом

Ніщо так не зближує, як один плеєр на двох. Створіть плейлист з вашими улюбленими піснями і слухайте разом. Діліться враженнями. Це дійсно робить стосунки міцнішими.

Повідомляє - Затишок

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк Журналістка

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень