5 знахідок, які не можна приносити у дім: народні прикмети

Знахідки, які можуть принести нещастя

Загублена річ має свою «душу» і енергетику, яку отримує від свого власника. І енергетика може бути не завжди позитивною. 

Монети

 Досить часто люди, щоб позбутися фінансових проблем, викидають на перехрестях гроші, щоб «відкупитися» від негараздів. За допомогою монет грошові невдачі переносяться з однієї людини на іншу.

Тому не можна підбирати на перехресті гроші, а особливо дріб'язок.  Згідно з народними повір'ями і прикметами, гроші, знайдені на вулиці, можутьпринести бідність та неблагополуччя у родину.

Прикраси

Загублені прикраси несуть в собі символ нещастя. Особливо це стосується каблучок. Пращури вважали, що саме ця прикраса має найбільш сильний енергетичний зв'язок з власником.

Через каблучку чи обручку можна передати біди, нещасливе кохання і навіть вінець безшлюбності. 

Голки та шпильки

Езотерики кажуть, що негативною енергією найкраще «заряджаються» гострі металеві предмети. Ось тому голки або шпильки в 99% випадках не втрачені, а викинуті на вулицю спеціально.

Якщо колишній власник носив такий предмет, як оберіг, ця знахідка передасть тільки те, від чого він хотів уберегтися. 

Гребінці

Гребінці, як і дзеркальця чи браслети, мають тісний зв'язок зі своїм власником, його думками, емоціями і минулим. Раніше їх часто використовували в якості магічних атрибутів, силу яких було дуже складно переоцінити.

Хрестик

Натільні хрестики, які покликані захищати свого власника від усього негативного, при втраті, навпаки, стають потужною енергетичною зброєю.

Така знахідка здатна змінити долю нового власника, або, іншими словами, ви розділите усі гріхи і зло з минулим володарем натільного хрестика.

 Джерело: gazeta.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень