5 речей у гаманці, які притягують бідність: народні прикмети

Деякі речі в гаманці можуть відлякувати з нього гроші

Що не можна носити в гаманці

 

Чеки магазинів

Магазинні чеки – символ ваших витрат. Їм не місце у вашому гаманці, бо вони блокують позитивну енергетику і відводять від вас гроші.

Фотографії рідних

Езотерики вважають, що гроші люблять увагу, тому саме вони повинні бути на першому місці у вашому гаманці. А фотографії рідних людей потрібно зберігати в альбомах.

Квитки на громадський транспорт

Квитки теж мають енергетику витрат. Багато людей люблять носити їх у своєму гаманці, тим самим перешкоджаючи припливу фінансів.

Рецепти на ліки

Енергетика гаманця блокує енергію, яка повинна була б спрямовуватися на одужання, тим самим змушуючи вас хворіти набагато довше. Крім того, гроші почнуть йти тільки на ліки.

Візитки інших людей

Візитка - це носій енергетики чужої людини. Тому вони мають властивість впливати на повноту вашого гаманця, якщо будуть перебувати там.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Алексєєва Вікторія

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень