5 знахідок, які не можна приносити у дім: народні прикмети

Такі знахідки краще обходити

nashkiev.ua

Наші пращури вірили, що у жодному разі не можна приносити у дім ці знайдені речі, аби не накликати на себе нещастя.

Дзеркало

Езотерики стверджують, що дзеркала дуже чутливі до біополя свого власника. Забравши чуже дзеркало додому, ви можете притягнути на себе чужі проблеми, хвороби та невдачі.

Нитки

Досить часто нитки використовують у різноманітних магічних обрядах. Нитки червоного кольору застосовують для привороту, чорного – для наведення псування.

Хрестик

Не піднімайте знайдений хрестик з землі, а тим більше не надягайте на себе. Наші пращури вважали, що так ви візьмете собі чужу долю, яка може виявитися досить непростою.

Годинник

Годинники, як і дзеркала, дуже чутливі до біополя свого власника. Тому краще не порушувати цю енергетику і не «приміряти» на себе страждання і неприємності іншої людини.

Іграшки

Ляльки або інші саморобні іграшки часто стають знаряддям будь-яких магічних ритуалів. І щоб позбутися негативу, таку річ викидають на перехресті. Якщо ви не хочете накликати на свою сім'ю сварки, проблеми зі здоров'ям або фінансові труднощі, то краще просто пройдіть повз іграшки.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Алексєєва Вікторія

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень