Сімейна драма: 5 екіпажів поліції і швидка терміново приїхали у двір новобудови Рівного (ОНОВЛЕНО)

Є потерпілі

Ранкову тишу на вулиці Небесної Сотні сколихнули сирени поліцейських автомобілів і швидкої. 5 екіпажів поліції і медики прибули у двір новобудови на виклик про домашній конфлікт. 

У поліції Радіо Трек повідомили, що між співмешканцями стався конфлікт. Попередньо, через телефон. Заявниця повідомила про тілесні ушкодження.

За нашими даними відомо, що чоловік був нетверезий. 

Обставини події наразі встановлюють.

ОНОВЛЕНО

Попередньо відомо, 26-річний молодик завдав тілесних ушкоджень 20-річній дівчині. За фактом побиття у поліції розпочали досудове розслідування, обставини справи встановлюють слідчі.

Разом з тим журналісти Радіо Трек з’ясовують, чому на виклик прибуло аж стільки поліцейських – орієнтовно на місці події було близько 10 копів. Вони були там майже 3 години.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень