Три підказки для правильного вибору парфуму

Чи варто поділяти усе на модні й немодні аромати, і чи варто враховувати пору року

Невідповідний запах псує настрій, може викликати головний біль або стати причиною алергічної реакції. Як зрозуміти, що парфум вам зовсім не підходить, повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на Ukr.Media.

Ви відчуваєте його на собі

Перша ознака того, що обраний парфум — не ваш, якщо ви навіть через 15-20 хвилин після нанесення продовжуєте його на собі відчувати. До будь-якого аромату людський ніс за цей час звикає, а якщо цього не відбувається, то це означає, що цей запах незабаром почне вас дратувати й здаватися нав'язливим.

Ви чхаєте щоразу, коли його наносите

Це означає, що на якийсь з компонентів аромату у вас алергія, і краще подарувати комусь цей аромат, ніж проводити такі експерименти зі своїм організмом.

Аромат не підходить для певної пори року

Взимку парфуми з яскраво вираженими свіжими, морськими й цитрусовими нотами можуть дратувати, краще обрати «теплі» нотки. І навпаки, влітку такі запахи будуть здаватися занадто «задушливими».Тож для теплої пори роки краще обрати свіжий аромат. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: парфуми
Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень