Три підказки для правильного вибору парфуму

Чи варто поділяти усе на модні й немодні аромати, і чи варто враховувати пору року

Невідповідний запах псує настрій, може викликати головний біль або стати причиною алергічної реакції. Як зрозуміти, що парфум вам зовсім не підходить, повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на Ukr.Media.

Ви відчуваєте його на собі

Перша ознака того, що обраний парфум — не ваш, якщо ви навіть через 15-20 хвилин після нанесення продовжуєте його на собі відчувати. До будь-якого аромату людський ніс за цей час звикає, а якщо цього не відбувається, то це означає, що цей запах незабаром почне вас дратувати й здаватися нав'язливим.

Ви чхаєте щоразу, коли його наносите

Це означає, що на якийсь з компонентів аромату у вас алергія, і краще подарувати комусь цей аромат, ніж проводити такі експерименти зі своїм організмом.

Аромат не підходить для певної пори року

Взимку парфуми з яскраво вираженими свіжими, морськими й цитрусовими нотами можуть дратувати, краще обрати «теплі» нотки. І навпаки, влітку такі запахи будуть здаватися занадто «задушливими».Тож для теплої пори роки краще обрати свіжий аромат. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Теги: парфуми
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень