Брітні Спірс – найуспішніший парфумер

Поки що тільки серед знаменитостей

Багато відомих людей можуть похизуватися не тільки своїми успіхами в кіно чи музиці, але й власними ароматами. Брітні Спірс не виняток. Зірка вже давно випускає парфуми під своїм іменем і досягла в цій справі певного успіху. Цього року Брітні очолила рейтинг зірок-парфумерів, який склав журнал Billboard. За 11 років співачка випустила 18 ароматів, заробивши на цьому 55 мільйонів доларів.

На 2-му місці опинилася Дженіфер Лопес, яка за 13 років у парфумерному бізнесі випустила 25 ароматів і заробила 49 мільйонів зелених.

Трійку лідерів закриває Тейлор Свіфт. Вона в цьому бізнесі всього 4 роки, на її рахунку поки що 5 ароматів, які принесли їй 18 мільйонів доларів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень