ON-LINE

30 поліцейських з Рівненщини поїхали вчитися до Львова

вівторок, 08 жовтня 2019
Це – майбутні офіцери громади

Напередодні три десятки поліцейських з Рівненщини приступили до навчань у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Протягом наступних 2,5 місяців вони вивчатимуть сучасні методи взаємодії поліції та громади, тактичну підготовку, контраварійне кермування тощо. Крім цього, поліцейські навчатимуться й під час практичних занять із моделюванням конкретних ситуацій.

Спеціальний підготовчий курс розробили українські та міжнародні експерти з правоохоронної діяльності. Окрім 30-ти правоохоронців з Рівненщини його вивчатимуть ще 30 поліцейських з Волині та 60 - з Хмельниччини.

Додамо, що створення інституту поліцейських офіцерів громади – це наступний крок у реформі Національної поліції, основна мета якого – забезпечити кожну ОТГ окремим офіцером, який буде звітувати як перед керівництвом, так і перед громадою, працюватиме і житиме на території цієї громади.

Нагадаємо, у серпні на Рівненщині стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади». До участі у проєкті відібрали 31 ОТГ Рівненщини з населенням понад 200 тис. людей.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено пакет

    2 серпня, в неділю, в районі краєзнавчого музею згубили пакет з грошима. Велике прохання...
  • Загублено документи

    Загублено техпаспорт на прізвище Іванова Руслана та посвідчення водія на Присяжнюк...
  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного