2-річному Дмитрику потрібна допомога у боротьбі з лейкозом

Недугу діагностували тиждень тому

Тиждень тому життя дворічного Дмитрика із села Корнин, що на Рівненщині, докорінно змінилося.

У дитини, яка здавалася цілком здоровою, діагностували гострий лейкоз.

Тітка Дмитрика Валентина розповіла, що зараз хлопчик перебуває в реанімації Рівненської обласної лікарні.

Нині триває лікування. Лікарі капають йому курс для підняття загальних аналізів. Після цього на дитину чекає хімієтерапія. Її можна буде пройти у Рівному.

Тітка Дмитрика розповіла, що в Білорусі курс хімієтерапії коштує орієнтовно 15 тисяч долар. 

Реквізити для допомоги:

 

ПриватБанк 5168757411502182

 

Домантович Василь Гордійович – батько.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень