Скількох людей ізолювали на Рівненщині

Обсервацію пройшли мізерна кількість

За час карантину лише 14 осіб пройшли обсервацію на Рівненщині. Нагадаємо, що в осіб, які прибули з-за кордону, уряд вимагав два тижні відбути в ізоляції у визначених місцевою владою місцях.

У нашій області є 21 такий спеціальний заклад, усі вони можуть розмістити у себе понад 1300 людей. Однак із понад 3 тисяч людей, які прибули на Рівненщину з інших країн, погодилися самоізолюватися на два тижні лише 14.

У цей момент в області на обсервації дві людини, говорить перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін:

Двоє таких громадян перебувають на обсервації у готелі «Зоря», що у Здолбунові. Вони поводяться адекватно, розуміють ці речі. Жодних проблем у нас з ними немає.

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін

Чиновник каже, що обсервації дозволяє уникнути мобільний додаток «Дій вдома». Якщо у людини є потрібний для додатка смартфон, вона може проходити обсервацію вдома. За допомогою додатка за людиною стежитиме поліція.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень