28-річна жінка покинула свою п’яту дитину у перинатальному центрі Рівного

Покинутій дівчинці нині збирають допомогу

Дівчинку, яку покинули у перинатальному центрі Рівного, залишила багатодітна жінка. Родом породілля з Кореччини. Дівчинка, яка народилась недоношеною, була п’ятою її дитиною.

Офіційна причина відмови від дитини – скрутне матеріальне становище.

Дівчинку нині виходжують неонатологи обласного перинатального центру, каже заступниця головного лікаря з неонатології Галина Ковальова:

- Дівчинка народилась на 32 тижні. Нині її вага 1, 940 грамів. Вона знаходиться у відділенні, де виходжують недоношених діток. До цього дитина була 2 тижні у реанімації. А народилась ця дівчинка 3 тижні тому. Матір за три дні виписалась, мотивувала це тим, що у неї є якісь невідкладні справи. Потім вона заходила, сестра породіллі приходила, щось там купували новонародженій. А останній тиждень – зникли, не знімають слухавку. А днями з Корецького району надійшли копії заяви про відмову від дитини. Жінці 28 років. Наскільки я знаю, це її п’ята дитина. Чотирьох попередніх від неї чи забрали.

За словами Галини Ковальової, з початку року у перинатальному це вже четвертий випадок, коли батьки відмовляються забирати дитину:

- За 26 років, що я працюю тут, це перший такий рік. Якщо раніше раз на 10 років була відмова, то цього року таких випадків, якщо правильно пам’ятаю, аж чотири. Я вважаю, що це багато.

Медики просять небайдужих допомогти.

Дитині необхідний одяг, памперси та харчування.

Охочих просять купити медикаменти. Звертатись потрібно у перинатальний центр, що на вулиці Міцкевича у Рівному.

Нагадаємо, що цього року Рівне може встановити «рекорд» за кількістю осиротілих дітей.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень