Що потрібно зробити 26 листопада, щоб наступний рік був успішним: народні прикмети

26 листопада церква відзначає свято Іоанна Златоуста

Іоанн Златоуст – один із трьох Вселенських святителів. Разом зі святителями Василем Великим і Григорієм Богословом – автор Божественої Літургії. 

Іоанна вважають заступником бідних та немічних, а також покровителем людей, чия професія пов’язана з ораторським мистецтвом – юристів та вчителів

Іоанна Златоуста у молитвах просять про допомогу в навчанні, зцілення від дефектів мовлення, позбавлення від переживань, а також про благополуччя у шлюбі.

Іоанну Златоусту прийнято молитися про покарання для хабарників і шахраїв, вивівши їх на чисту воду. При цьому не можна проклинати шахраїв, аби не прогнівити Бога.

Сьогодні не можна лаятися, “інакше Бог ніколи молитов не почує”.

Традиційно цей день наші пращури починали з церковної служби, а після повернення додому відкривали сезон пельменів. Здавна існував звичай — ліпити пельмені всім сімейством, потім варити і наїдатися досхочу.

Існувало повір'я, що чим більше наліпити пельменів і з'їси, тим щасливішим і успішнішим буде наступний рік.

Народні прикмети на 26 листопада

Які б сьогодні не випали опади (сніг або дощ), вони віщують щедрий урожай у наступному році.

Хуртовина вдень 26 листопада — провісник сильного морозу вночі.

Зірки занадто яскраво мерехтять в ніч на Івана Златоуста — до вітряної та сніжної погоди вдень.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень