25-річний військовий з Рівненщини загинув неподалік Сєвєродонецька

Про час поховання поки не повідомляють

Острожчина втратила на війні ще одного сина. 3-го грудня під час виконання бойового завдання загинув Ігор Ілізюк з міста Острог.

Життя 25-річного Героя обірвалося поблизу населеного пункту Червонопопівка Сєвєродонецького району Луганської області. Про це повідомляє Острозька міська рада. Зокрема, у Фейсбуці опублікували такий пост:

- На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

 

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

 

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Тіло загиблого бійця поки не доставили на Рівненщину. Про зустріч  Героя та похорон повідомлять додатково. 

Світлини загиблого бійця Острозька міська рада поки не опублікувала. У соцмережах можна знайти таке фото Ігор Ілізюка. Воно зроблене ще у 2014 році.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень