24 мільйони – на підтримку тваринництва на Рівненщині

Виділила держава цього року

Державну підтримку сільського господарства продовжать до кінця цього року. Аби її отримати, аграрії та фермери Рівненщини вчасно повинні подати необхідні документи. Саме про це йшлося під час відеоконференції Мінагрополітики. Представники міністерства обговорили реалізацію державних ініціатив і хід осінньо-польових робіт в областях.

Директорка департаменту агропромислового комплексу ОДА Надія Переходько відзначила, що на Рівненщину вже надійшло понад 33 млн грн:

Більша частина коштів, а це понад 24 млн, спрямували на підтримку тваринництва. Селяни отримали гроші за утримання великої рогатої худоби, у тому числі й молодняка. Скористалися підтримкою й 60 фермерських господарств. На їхні банківські рахунки надійшло майже 3 млн на розвиток справи. Гроші пішли на компенсацію закупівлі сільськогосподарської техніки, насіння тощо.

Крім того, господарники Рівненщини отримали 4,6 млн грн. Гроші пішли на часткову компенсацію вартості за купівлю техніки та обладнання вітчизняного виробництва. За такою допомогою звернулися 30 сільгоспвиробників. Вони придбали майже півсотні одиниць техніки.

Тим часом ще 17 господарств області скористалися ще одним видом державної підтримки – їм компенсували відсоткові ставки за залученими пільговими кредитами. На це спрямували 1,8 млн грн.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень