ON-LINE

24 мільйони – на підтримку тваринництва на Рівненщині

четвер, 17 жовтня 2019
Виділила держава цього року

Державну підтримку сільського господарства продовжать до кінця цього року. Аби її отримати, аграрії та фермери Рівненщини вчасно повинні подати необхідні документи. Саме про це йшлося під час відеоконференції Мінагрополітики. Представники міністерства обговорили реалізацію державних ініціатив і хід осінньо-польових робіт в областях.

Директорка департаменту агропромислового комплексу ОДА Надія Переходько відзначила, що на Рівненщину вже надійшло понад 33 млн грн:

Більша частина коштів, а це понад 24 млн, спрямували на підтримку тваринництва. Селяни отримали гроші за утримання великої рогатої худоби, у тому числі й молодняка. Скористалися підтримкою й 60 фермерських господарств. На їхні банківські рахунки надійшло майже 3 млн на розвиток справи. Гроші пішли на компенсацію закупівлі сільськогосподарської техніки, насіння тощо.

Крім того, господарники Рівненщини отримали 4,6 млн грн. Гроші пішли на часткову компенсацію вартості за купівлю техніки та обладнання вітчизняного виробництва. За такою допомогою звернулися 30 сільгоспвиробників. Вони придбали майже півсотні одиниць техніки.

Тим часом ще 17 господарств області скористалися ще одним видом державної підтримки – їм компенсували відсоткові ставки за залученими пільговими кредитами. На це спрямували 1,8 млн грн.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4


КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено гаманець з документами

    В районі 12-ї школи,  загублено гаманець з  документами на прізвище  Шевчук...
  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ