ON-LINE

Скільки аграрії Рівненщини отримали грошей з держбюджету

субота, 17 листопада 2018
Та на які галузі

Агропромисловий комплекс на Рівненщині отримав у цьому році 35 мільйонів гривень з держбюджету. Найбільше коштів на Рівненщині цього року отримало тваринництво - 23 мільйони гривень. 40 господарств отримали дотацію на отримання великої рогатої худоби, а понад 5700 селян – за вирощування телят. Про це пише прес-служба Рівненської ОДА.

Одне господарство отримало понад один мільйон гривень на компенсацію вартості закуплених для розведення племінних тварин. Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко зазначив, що господарників зацікавив ще один напрямок підтримки:

 Це часткова компенсація виплати придбаної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва. Цим механізмом скористалися більше 40 агрофірм. Вони отримали понад 9,3 мільйонів гривень. Гроші спрямували на закупівлю тракторів, сівалок, обладнання для елеваторів тощо.

Окрім того, одне господарство закупило саджанці для закладання садів, виноградників та ягідників. На компенсацію з державного бюджету йому надійшло допомоги понад 700 тисяч гривень.

Разом з тим, скористалися агрофірми й державною підтримкою на компенсацію вартості насіння, а також здешевлення кредитів.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного