ON-LINE

Скільки аграрії Рівненщини отримали грошей з держбюджету

субота, 17 листопада 2018
Та на які галузі

Агропромисловий комплекс на Рівненщині отримав у цьому році 35 мільйонів гривень з держбюджету. Найбільше коштів на Рівненщині цього року отримало тваринництво - 23 мільйони гривень. 40 господарств отримали дотацію на отримання великої рогатої худоби, а понад 5700 селян – за вирощування телят. Про це пише прес-служба Рівненської ОДА.

Одне господарство отримало понад один мільйон гривень на компенсацію вартості закуплених для розведення племінних тварин. Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко зазначив, що господарників зацікавив ще один напрямок підтримки:

 Це часткова компенсація виплати придбаної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва. Цим механізмом скористалися більше 40 агрофірм. Вони отримали понад 9,3 мільйонів гривень. Гроші спрямували на закупівлю тракторів, сівалок, обладнання для елеваторів тощо.

Окрім того, одне господарство закупило саджанці для закладання садів, виноградників та ягідників. На компенсацію з державного бюджету йому надійшло допомоги понад 700 тисяч гривень.

Разом з тим, скористалися агрофірми й державною підтримкою на компенсацію вартості насіння, а також здешевлення кредитів.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
  • Втрачено сумку та гаманець з документами

    Напередодні ввечері з автомобіля, що стояв біля приймального відділення дитячої лікарні на...
  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного