Чому 23 березня не можна сварити дітей: народні прикмети

23 березня вшановують пам’ять Святої Василини

Святу Василину вважали покровителькою талих вод, що розливаються навесні. До неї цього дня зверталися з проханням відвести воду від льохів і будинків, щоб подвір’я не затопило.

Вважалося, що вода затоплює підвали тих будинків, господарі яких багато грішили взимку.

День Василини вважали магічним. Від покупок і операцій 23 березня слід було відмовитися, відвідування зубного лікаря також було небажаним. 

Дівчатам у цей день не рекомендувалося надягати верхній одяг і головні убори своїх матерів. В іншому випадку можуть розпочатися "жіночі" проблеми зі здоров'ям. У цьому були впевнені наші предки.

Не слід в цей день влаштовувати бенкети і галасливі посиденьки. Вважається, що після бурхливого 23 березня настануть важкі дні, повні фінансових проблем.

У народі говорили: пролити окріп 23 березня - до біди. Тому в цей день потрібно бути особливо обережними з рідинами - не тільки з водою, але і з чаєм, кавою та ін.

Не можна цього вівторка лаяти дітей на ніч. Скривджена дитина стане відкритою мішенню для нечистої сили, яка може прийти уві сні.

Хороші сни, побачені в цю ніч, повинні збутися протягом трьох днів.

Народні прикмети на 23 березня

Гроза в цей день – до врожайного року

Журавлі прилетіли – весна буде теплою

Якщо ластівки прилетіли, то через два тижні почнеться розлив річок.

Сині хмари, які тікають по небу, обіцяють тепло і дощ.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень