22-кілометрова черга у Ягодині: водії фур страйкують, бо «митниця – не працює» (5 ФОТО)

«З 8-ої години вантажні авто проїхали рівно 0 метрів»

Фото "Волинь 24"

Величезна черга утворилася на кордоні з Польщею у Ягодині Волинської області.

Ситуація достатньо критична:

Водії фур перекрили дорогу у пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ».

За словами очевидців, що надіслали нам фото, зранку черга на в’їзд у Польщу зовсім не зрушилася.

«З 8-ої години вантажні авто проїхали рівно 0 метрів», - зазначає автор фото.

Фото "Кордон"

Причиною страйку називають те, що

«Митниця не працює».

За даними Держприкордонслужби,

Станом на 9:20 понеділка перед пунктом пропуску «Ягодин-Дорогуськ» у чергах стояли 800 вантажівок на виїзд з України, пише УНН.

Зауважимо, як повідомив голова Державної Митної Служби Максим Нефьодов, вчора після чергової реорганізації запрацювала Нова митниця.

ОНОВЛЕНО: Близько 18:00 автомобілі у черзі почали рух, затор - зменшується.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень