$199 за пачку макаронів Barilla? Так, якщо це… (ФОТО/ВІДЕО)

...шкіряна сумка

Американський дизайнер Ніколас Бентел створив шкіряну сумку у вигляді упаковки макаронів Barilla. Ідея прийшла до нього під час карантину, коли він вкотре готував пасту і розглядав коробку від неї.

Синя сумочка має знімний ланцюжок під золото. На бічних сторонах, як і в реальній пачці пенне, можна прочитати рецепт італійської пасти: пенне, соус зі смаженим часником і цукіні.

 

Таких сумочок є всього 100 штук у світі.

Кожна коштує $199.

Старт продажів запланований на 11 серпня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень