У Рівному патрульні приїхали на виклик про домашнє насильство, а знайшли ще й наркотики

Патрульні викрили 18-річного парубка на зберіганні підозрілих речовин

У Рівному патрульні приїхали на виклик про домашнє насильство, а знайшли ще й наркотики. Інцидент стався вчора на вулиці Гайдамацькій.

Там жінка поскаржилася патрульним на поведінку свого сина. Під час огляду оселі інспектори виявили пакунки із залишками речовини, схожої на наркотичну, та прилади для її вживання.

 

Матір пояснила, що вони належать синові, який невдовзі повернувся додому.

Для з’ясування обставин викликали слідчих. Розслідування триває.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень