Міська рада проводить службове розслідування щодо директора спортивної школи у Рівному

Це дитячо-юнацька спортивна школа №3

ФОТО ілюстративне

Міська рада проводить службове розслідування. Управління молоді й спорту має перевірити фінансово-господарську діяльність дитячої спортивної школи №3.

Крім того, розслідування стосується очільника закладу Олексія Мельника, та має перевірити факти правомірності надання платних послуг у закладі.

Розслідування вже триває, і про його результати секретарю Рівнеради мають повідомити після 24 лютого. За нашими даними директора спортивної школи уже звільнили.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень