17 спалахів на Сонці зафіксували за останні кілька днів: до чого приготуватися

Можливі не тільки перебої у роботі техніки

За останні кілька днів дослідники зафіксували 17 сонячних спалахів з однієї плями на Сонці. Зважаючи на це, на окремих територіях нашої планети можна буде спостерігати полярні сяйва. А от в інших місцях Землі можливі перебої зв'язку і збої у роботі супутникових систем.

Як повідомляє Space.com, сонячні спалахи були викликані надактивною сонячною плямою під назвою AR2975, яка з понеділка, 28 березня, генерує спалахи.

У результаті цих спалахів до Землі вирушили щонайменше два, а можливо, і три потоки сонячних частинок.

 

Перший досяг планети ще вчора, а сьогодні очікуємо на ще один (а, можливо, і два).

Моделювання передбачає, що частинки можуть генерувати геомагнітні бурі рівня G2 або G3 (помірні). Тобто сьогодні і в найближчі кілька днів варто поберегти голову й бути готовим до незначного погіршення самопочуття.

Джерело: 24 канал

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень