150 вчителів Рівненщини отримали нагороди за власні розробки

Свої методичні посібники, методи та прийоми роботи з учнями, конспекти уроків, авторські програми вони представили під час ХІІІ обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості

Конкурс-ярмарок відбувався у два тури впродовж першого кварталу року. Вчителі представляли свої напрацювання у таких номінаціях: «Біологія, екологія», «Хімія», «Основи здоров'я», «Фізична культура», «Трудове навчання», «Практична психологія», «Соціальна робота», «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Етика». Усього на конкурс-ярмарок було представлено 403 методичні розробки педагогічних працівників з усіх районів і міст області.

За совами начальника відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА Святослава Сидорука, такий конкурс дає можливість педагогам представити свої найголовніші творчі досягнення, ефективні інноваційні технології навчання, обмінятись досвідом. Він сприяє професійній самореалізації, поширенню педагогічного досвіду.

Після нагородження усі вчителі-розробники мали змогу продемонструвати власні доробки під час майстер-класів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень