Про кого обов'язково потрібно згадати 3 лютого: народні прикмети

3 лютого - день Максима

3 лютого - день пам'яті преподобного Максима Грека. Інші назви свята: «Максим», «Максим-утішитель», «Максим-сповідник», «Максим Грек». Цього ж дня відзначають день ангела володарі імені Максим.

Зазвичай на Максима господині випікали пироги з начинками з м'яса, яйця, грибів, риби. Пирогами пригощали членів сім'ї, жебраків і випадкових людей.

Було заведено миритися з тими, з ким сталася сварка. Також намагалися 3 лютого сходити до церкви і помолитися про мир і допомогу в складній ситуації.

Говорили, що 3 лютого можна піти в ліс, відшукати там березу і притулитися до неї, розповісти про все, що тривожить. Вважається, що по дорозі назад правильне рішення обов'язково знайдеться.

Кожна людина в Максимів день повинна була згадати добрим словом всіх, хто коли-небудь приходив їй на допомогу.

Максима в народі називали утішителем. Вважалося, що він допомагає людям у бідах; йому молилися про заступництво за вдів і сиріт.

Народні прикмети на 3 лютого

Якщо на Максима через хмари видно Місяць - це до хорошого врожаю пшениці

Ясна погода 3 лютого - чекай затяжних морозів

Якщо на Максима запланована зустріч не відбулася, значить, це до добра - кажуть, що Бог від чогось лихого відвів

На Максима, 3 лютого, якщо створиш добру справу, то добро обов'язково повернеться

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень