10 мільйонів – на Шухевича: які дороги Рівного ремонтуватимуть цього року

Відповідне рішення депутати розглядали на засіданні бюджетної комісії Рівнеради

Управління житлово-комунального господарства пропонує 60 об’єктів, що потребують благоустрою.

Найдорожчим є проект реконструкції дороги на вулиці Шухевича. Туди цього року планують виділити 10 мільйонів гривень. Про заплановані роботи розповідає заступник начальника управління житлово-комунального господарства Володимир Лапюк:

Технічним завданням щодо вулиці Шухевича визначено проектантам таке завдання: замінити проїжджу частину, поміняти світлофорні об’єкти, зробити велодоріжки та тротуари, а також розмітку.

Вже до кінця квітня планується завершити проектно-кошторисну документацію та розпочати тендер на роботи. Загалом же для ремонту вулиці потрібно орієнтовно 24 мільйони гривень.

Також є в планах і об’єкти, на які заплановано виділити по мільйону гривень: це ремонт вулиці Соборної (від Коцюбинського до Кн. Острозького) та вулиці Кн. Володимира (між мостами). На ремонт вулиці Січових Стрільців (дорога в районі будинків 22 та 34) виділять близько 1, 5 мільйона.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень