10 мільйонів – на Шухевича: які дороги Рівного ремонтуватимуть цього року

Відповідне рішення депутати розглядали на засіданні бюджетної комісії Рівнеради

Управління житлово-комунального господарства пропонує 60 об’єктів, що потребують благоустрою.

Найдорожчим є проект реконструкції дороги на вулиці Шухевича. Туди цього року планують виділити 10 мільйонів гривень. Про заплановані роботи розповідає заступник начальника управління житлово-комунального господарства Володимир Лапюк:

Технічним завданням щодо вулиці Шухевича визначено проектантам таке завдання: замінити проїжджу частину, поміняти світлофорні об’єкти, зробити велодоріжки та тротуари, а також розмітку.

Вже до кінця квітня планується завершити проектно-кошторисну документацію та розпочати тендер на роботи. Загалом же для ремонту вулиці потрібно орієнтовно 24 мільйони гривень.

Також є в планах і об’єкти, на які заплановано виділити по мільйону гривень: це ремонт вулиці Соборної (від Коцюбинського до Кн. Острозького) та вулиці Кн. Володимира (між мостами). На ремонт вулиці Січових Стрільців (дорога в районі будинків 22 та 34) виділять близько 1, 5 мільйона.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень