Чи може у Рівному повторитися столична ситуація з мостами

Рівненські мости цього року ремонтуватимуть і навіть розширятимуть

У Рівному ремонтуватимуть мости, хоча аварійних шляхопроводів у місті немає. Тож ситуація подібна до руйнування Шулявського мосту у Києві у Рівному неможлива. У цьому запевняє заступник міського голови Олексій Хмилецький. Він зазначив, що проблемним був міст через Устю на Степана Бандери, проте після проведеного ремонту цю проблему зняли. Щодо інших мостів, Олексій Хмилецький відзначив таке:

В цьому році плануємо на Князя Володимира зробити два мости. Це залізничні мости, вони відремонтовані, там тільки температурні шви, деформаційні заробити, а інше все нормально. Є міст навпроти «Головпостача», там плануємо зробити посилення водовідведення. Там іде труба. Ну і центральний міст - плануємо профілактичний ремонт. Несучі конструкції в порядку, а профілактичний плануємо. Якщо депутати гроші виділять, значить, буде все в порядку.

До слова, міст на Князя Володимира навпроти підприємства «Головпостач» планують розширяти якраз на повороті. За словами Олексія Хмилецького, така реконструкція передбачає багато роботи, адже розширення мосту вимагає перенесення кабельних ліній. Нині розробку проектної документації  вже завершує профільне підприємство з Луцька. Тож незабаром депутати міської ради розглядатимуть і це питання. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень