10 соток землі на Басовому Куті у Рівному передали новому балансоутримувачу

Для економії

Фото - 4 Влада

Спортивний майданчик на березі Басового Кута у Рівному передали під опіку новому балансоутримувачу. Йдеться про скандальну ділянку площею 10 соток, на якій мало не побудували готель та кафе.

Раніше рішенням сесії об’єкт передали на баланс управління молоді та спорту, а в кінці жовтня секретар Рівнеради підписав розпорядження про передачу майданчика міському центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх».

Окрім цього, у списку також майданчик на вулиці Данила Галицького та підпірна стіна на вулиці Коновальця. Причина рішення про передачу – економія.

Управління у справах молоді та спорту мало б платити земельний податок за ці об’єкти, а комунальний заклад «Центр для всіх» - ні.

Тож всі майданчики у місті передають цьому центру. Згадані об’єкти – вже останні з тих, яким мають змінити балансоутримувачу. А на підпірній стінці на Коновальця в майбутньому мають облаштувати тренажерний майданчик. На це вже є відповідний проєкт.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень